Uwaga!!! Konkurs na nowe logo Szpitala!

Ogłaszamy konkurs na opracowanie projektu graficznego nowego logo dla Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu. Konkurs rozpocznie się 19 września 2024 r. a jego rozstrzygnięcie nastąpi 9 grudnia 2024 r.
Termin składania prac upłynie 03.12.2024r. o godz. 15.00. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszego projektu logo Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu.
Wyłonione w konkursie logo będzie w sposób nieograniczony wykorzystywane do identyfikacji Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu.
Przewidziano gratyfikacje finansowe dla I, II i III miejsca.

Załącznik : Regulamin konkursu na opracowanie projektu graficznego logo Wojewódzkiego Szpitala Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu.