Ogłoszenie z dnia 11-06-2024

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Bednarza w Świeciu poszukuje pracownika na stanowisko:

• Inspektor/Specjalista ds. pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych w Dziale Organizacyjno-Prawnym.

Twój zakres obowiązków

• Bieżące monitorowanie możliwości pozyskania funduszy zewnętrznych dla Szpitala.
  • Przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowanie.
  • Organizacja działań projektowych i nadzór nad przebiegiem zadań.
  • Współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje.
  • Koordynacja pracą podwykonawców i współpracowników.
  • Rozliczanie projektów finansowanych.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową.
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Szpitala w realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.
  • Monitorowanie i kontrolowanie zgodności realizacji przedsięwzięć współfinansowanych z funduszy UE i innych środków pomocowych, z zawartymi umowami i obowiązującym prawem.
  • Przygotowywanie sprawozdań i pozostałych dokumentów związanych z realizowanymi projektami.
  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami koordynującymi przydział środków z UE.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z realizacją powierzonych zadań.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość zagadnień związanych z pozyskiwaniem i realizacją projektów z funduszy unijnych,
  • Znajomość przepisów Prawa zamówień publicznych,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i realizacją projektów finansowanych ze środków unijnych,
  • Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

To oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku.
  • Dodatek za wysługę lat w zależności od udokumentowanego stażu pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wczasów).
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.
  • Stabilną pracę w gronie profesjonalistów w Szpitalu Wojewódzkim o wieloletniej tradycji inwestycyjnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia służbowe.

Warunki pracy na danym stanowisku pracy:

• kontakty telefoniczne i bezpośrednie z klientem zewnętrznym,
  • wyjazdy służbowe według potrzeb,
  • praca przy komputerze,
  • pomieszczenie przy ul. Sądowej 18, 86-100 Świecie w budynku bez windy.

UWAGA:

• Dokumenty składane w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski.
  • Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie lub będą niekompletne nie będą rozpatrywane.
  • Kandydaci, których dokumenty spełniają wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie testu lub rozmowy kwalifikacyjnej.

INFORMUJEMY, ŻE:

• DOKUMENTY APLIKACYJNE PRZYJMOWANE SĄ W FORMIE TRADYCYJNEJ.
  • KOMPLET WYMAGANYCH DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH (WYSZCZEGÓLNIONYCH PONIŻEJ) NALEŻY ZŁOŻYĆ TYLKO W FORMIE PISEMNEJ:
  • list motywacyjny,
  • życiorys /CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej,
  • kserokopię dyplomu i innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego stażu pracy i doświadczenia zawodowego
  • oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.U.UE.L.2016.119.1.
  • KOMPLET WYMAGANYCH DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH W FORMIE PISEMNEJ MOŻNA SKŁADAĆ OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE SZPITALA LUB PRZESŁAĆ POCZTĄ NA ADRES: WOJEWÓDZKI SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH IM. DR J. BEDNARZA UL. SĄDOWA 18  86-100 ŚWIECIE W TERMINIE DO DNIA 28.07.2024 r. Z DOPISKIEM NA KOPERCIE: „NABÓR NA STANOWISKO: Inspektor/Specjalista ds. pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych”.
  • O zachowaniu terminu decyduje odpowiednio data wpływu lub data stempla pocztowego.
  • Z kandydatem wyłonionym w drodze konkurencji zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony do 3 miesięcy, a w przypadku braku zastrzeżeń po upływie tego okresu zostanie zawarta kolejna umowa na czas określony.